סיוד דירה השוואת מחירים

סיוד דירה השוואת מחירים מתבצעת על ידי התקשרות עם כמה בעלי מקצוע בתחום צביעת דירות, הזמנתם לפגישת ייעוץ בדירה או בבית או בכלל מול כל דבר שתרצו לצבוע ולצורך ההתרשמות מהם. יש להבדיל בין הדברים שכן עם תגידו לבעלי המקצוע שהנכם מעוניינים בהצעות מחיר לסיוד דירה אז הם יספקו לכם הצעה בהתאם לדרישה ולעתים יקטינו ראשויספקו מחיר עבור סיוד הדירה ולא צביעתה.

 

מה ההבדל בין סיוד דירה לבין צביעת דירה ומה המחירים ?

 

הנושא פשוט למדי אך ישנם עדיין נותני שירות המתחכמים בנושא זה וחוסכים מעט כסף שעולה ביוקר גם לאותו בעל מקצוע חסר ניסיון והכי הרבה לבעלי הדירה – מקבלי השירות.

 

בקשת לקוח לסייד את דירתו תוביל לכשלי קיר בטווח הקצר והארוך ולמעשה סיוד הקירות הנו ביטוי אשר אנשים רבים עדיין משתמשים בו למרות שלמעשה הם מתכוונים כי ברצונם לצבוע את הדירה. סיוד דירה מתבצע באמצעות סיד“, לרוב על ידי סיד סינטטי לדוגמא: גמר סיד, פוליסיד וכוואילו צביעת דירה מתבצעת על ידי צביעת קירות בצבע אקרילי לדוגמא: משפחת סופרקריל של טמבור לרבות סופרקריל 2000 או נירוקריל של חברת נירלט. כך עם כוונתכם לקבלת הצעות מחיר רלוונטיות עבור סיוד דירה השוואת מחירים כדאי שתעשו זאת נכון.

 

ההבדלים משמעותיים מאד הן בטווח הקצר והם בטווח העתידי. עם אתם מעוניינים לבצע השוואת מחירים יעילה ראשית יש צורך להבין את מטרתם של החומרים, התהליכים והשיטות המקובלות בהתאם לסוג העבודה, התשתית, הכמויות המומלצות לכל מר ודרכי הכנת שטח הקירות בטרם עבודות צבע השונות. בקשת הצעות מחיר ללא העברת המסר והבקשה לנותן השירות בצורה נכונה תוביל לביצוע כושל על פי רוב וחוסר שביעות רצון הלקוח בטווח שמיד אחרי סיום העבודה או אחריה. המחירים בין סיוד דירה לבין צביעת דירה מסתכמים על פי רוב בהפרש של 10-20 אחוז פחות בעת סיוד דירה לעומת צביעת דירה.

 

אז מה נכון בעצם לעשות ? לצבוע דירה או לסייד דירה ?

 

השילוב של שני חומרים הוא הנכון. סיד סינטטי נועד עבור סיוד תקרות בשל הצורך לספק לחלל הבית שטח נושםיותר אליו עושים גלי החום הנוצר בתוך חלל. כמו כן, נהוג לסייד אמבטיות על ידי סיד סינטטי בדיוק מאותה סיבה שיש צורך כי הקירות ינשמואת אדי המים החמים ולא יעמדועל הצבע האקרילי – הפחות נושם, ויתפתח עובש בקירות. כמו כן, עם כבר קיימת לכם בעיה כל שהיא באמבטיה אשר עשויה לפתח עובש, הסיד יתרום בצורה ניכרת ויפחית את ההתפחות. באופן כללי ניתן למעשה לסייד כל אזור בעל לחות גבוהה אך לא כדאי במקומות שאנשים או בעלי חיים מגיעים אליו ומתחככים בקרירות משום שסיד יורד ומעביר סימני לבגדים לבעלי חיים עשוי להיות אף מסוכן ורעילצביעת דירה תתבצע תמיד על ידי צבע אקרילי איכותי כמו סופרקריל רגיל או 2000 אשר לא מוריד צבע, רחיץ (ניתן לרחוץ את הקירות) ולנקות סימני ידיים לא חזקים או נספגים.

 

סיוד דירה השוואת מחירים והצעות מחיר

מחירי צביעת דירה משתנים בצורה משמעותית בין קבלן לקבלן ונעים בין 1500 שקלים עבור צביעת דירה עד 40 מר – כחדר פלוס סלון, מטבח ואמבטיה ועד כ12.000 שקלים עבור צביעת בית פרטי בכמה מפלסים במצב קירות שאינם נצבעו אף פעם.

 

א.פ השבחת מבנים – מי אנחנו ?

אנו חברת א.פ השבחת מבנים הנה חברה ותיקה, חיפאית בבעלות אפרים אשר הקימה בעבר וביצע עבודות שיפוצים באזור הצפון, חיפה והסביבה וכיום החברה מבצעת עבודות צביעה וציפויים שונים לבניין תוך דגש על איכות גבוהה, מתן שירות מהיר ויעיל ללקוח והספקת חומרי הצבע הטובים ביותר תוך דגש על שימוש ויישום חומרים בהתאם להוראות היצרנים השונים ובהתאם לכמויות המומלצות, בהתאם לסוג התשתית ומרכיביה.

 

למידע נוסף בנושא מחירים תוכלו להיכנס למאמרים נוספים בנושא:

 צביעת דירה 3 חדרים | צביעת דירה 4 חדרים | צביעת דירה 5 חדרים | צביעת חדר מדרגות | החלקת קירות בשפכטל אמריקאי | עלויות צביעת דירה או בית | איך מתקנים קירות מתקלפים | צביעת חדרי ילדים | האם כדאי לחפש צבעי זול ?
כמה עולה לצבוע דירה |

אנו מזמינים אתכם לייצור עמנו קשר בצור קשר באתר או לחלופין עם אפרים בנייד054-8171827  לחיץ מסמארטפונים

 

השאירו פרטים למידע נוסף

Show Buttons
Hide Buttons