קבלן צבע

חברת א.פ השבחת מבנים הנה חברה ותיקה אשר בעברה ביצעה עבודות שיפוצים. כיום בעל החברה – אפרים מבצע עבודות צבע איכותיות ומשמש בתור קבלן צבע בתחומים רבים בתחום הצבע והציפויים השונים ומספק מענה מקצועי לקבלני צבע בתחום. אנו מבצעים עבודות צביעת דירות ובתים, צביעת משרדים, צביעת מחסנים, צביעה חיצונית, שחזור טקסטורות פנים וחוץ, עבודות צביעה באלמנטים בעץ ומתכת, עבודות צביעה בהתזה באמצעות איירלס” / “פיסטולט“.

 

 

 

מה השקפתי לגבי קבלן צבע, ומהי חובתי בנותן שירות ?

מבחינתי, כל זמן שאני נותן שירות, אני מעניק אותו ברמה גבוהה תוך תכנון מקדים על שלבי העבודה, החומרים הנכונים והמומלצים בהתאם לסוגי התשתיות ומצבן, שמירה מרבית על רכוש בסביבת העבודה, שימוש בציוד תקין ומקצועי לכל אורך העבודה וציוד מגן מתאים בתנאים מסוימים. עבור לקוחותינו אנו מעניקים שירות יעיל ומהיר ככל הניתן, חומרי צביעה ומליטה תקניים ובכמויות המומלצות בהתאם לסוגי התשתית, מרכיבה והיקף העבודה. אלו הדברים על קצה המזלג אותם שמתי לעצמי כחובה בנותן שירות בתחום הצבע והציפוי וכבעל מקצוע, קבלן צבע מורשה, מומחה ומוסמך חברת טמבור” .

 

 

קבלן צבעאיך תוכלו לזהות קבלני צבע מומחים

בעת הגעתם אלכם להצעת מחיר ?

חובה על כל קבלן צבע להיות בקיע ובעל ידע מקיף בחומרי צבע רבים, חומרי יסוד ופריימרים, ציפויים שונים, תשתיות שונות, אופן תגובת חומרים מסוימים לחומרים מסוימים ורמת חוזקם בהתאם לסוג התשתית אליה מבקש הלקוח לצפות. תגובתו המהירה לשאלות לא תוכיח כי הוא מומחה אך כיום ניתן לבצע בדיקה מקיפה תחת כל נושא באמצעות רשת האינטרנט ולדעת האם הידע של הקבלן שמולכם אכן מתאים לסטנדרטים המקובלים ו/או ליצרני החומרים כפי שתיאר קבלן צבע שהגיע. על קבלן צבע להפגין יכולת לזהות בעיות אשר הביאו למצבים בעייתיים אותם הצגתם לקבלן ומבלי שתגידו הרבה יענה הקבלן מהר ובצורה מקצועית אותה תוכלו לאמת לאחר הפגישה. בעלי מקצוע בתחום צבעים וסיידים חייבים לדעת כל תגובה שלילית ומשמעותית אשר עשויה להתפתח בטווח הקצר או הארוך באשר לכל סוג חומר, כושר היצמדותו של החומר, רמת שחיקתו במשך הזמן והתאמתו הכללית. קבלן צבע אשר מתחייב לבצע תהליכי עבודה נוספים, סביר להניח כי בכוונתו לבצע עבודות תקניות יותר ואיכותיות יותר אך כמובן שכדאי לאמת את פני הדברים מול התהליכים הנכונים אותם מפרסמות חברות החומרים כפי שפרט אותו קבלן צבע במעמד הביקור והצעת המחיר.

 

 

האם קבלן צבע חייב להיות קבלן רשום ברשם הקבלנים ?

רבים חושבים כי קבלן אשר רשום ברשם הקבלנים הוא אכן קבלן טוב וכי עדיף שיהיה רשום ברשם הקבלנים. דעה זו אינה נכונה למעשה מאד מוטעית שכן, על מנת להירשם ברשם הקבלנים יש לעבור בירוקרטיה לא פשוטה לכל אחד, לא צודקת המותירה קבלנים טובים ורבים ללא יכולת להירשם כקבלן רשום. קבלני צבע רבים כן רוצים להיות קבלנים רשומים אך לא יכולים ממגוון סיבות.

 

 

הסכמים וחוזי עבודה מול קבלנים לעבודה קבלנית

רצוי מאד לערוך חוזה עבודה ובו לפרט את פרטי העבודה ועקפה, את החומרים אשר נקבעו ליישום, משך העבודה, תנאי פיצוי הולמים בעת תקלות, שברים ונזקים שונים ולבסוף הסכם לגבי מחירים ועלויות הכוללים על הקבלן ואת התוספות האפשריות על חשבונות של מקבל השירות. כמו כן, רצוי לקבוע את תנאי התשלום וזמני ביצוע ומועד סיום העבודה.

 

מעוניינים בעבודת צביעה כל שהיא ? צרו איתי קשר בנייד: 054-8171827 (ניתן ללחוץ ולהתקשר מהסמארטפון) או בצור קשר באתר ואשמח להגיע אליכם ולספק לכם ייעוץ והכוונה והצעת מחיר בה אפרט לכם את כל המידע לגבי תהליכי העבודה הנדרשים, החומרים, זמני הביצוע והמחירים.

 

קבלן צבע בחיפה והצפון

אנו נותנים שירות באזור הצפון באזורים הבאים:

אזור גיל מערבי: בעכו ובנהריה.

אזור הקריות: קרית ים, קרית חיים, קרית מוצקין, קרית ביאליק וקרית אתא.

אזור עמק יזרעאל: רמת ישי, קרית טבעון, יקנעם והסביבה.

חיפה והסביבה: בחיפה, נשר, אזור צק פוסט וטירת כרמל.

אזור חוף הכרמל: מושבי חוף הכרמל, זכרון יעקב, פרדס חנה כרכור והסביבה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת .

השאירו פרטים למידע נוסף

Show Buttons
Hide Buttons