עבודות גבס

ראשית, כמו בכל דבר, כאשר אנו רוצים לבצע בביתנו או במשרדנו עבודת עבודות שיפוצים כל שהיא, רצוי מאד להזמין בעל מקצוע בהתאם לסוג העבודה כאשר עיקר עיסוקו בתחום השיפוצים הרחב ממוקד ככל האפשר ובמקרה זה ורצוי מאזור מגוריכם – קבלני גבס בחיפה או קבלן גבס וצבע המבצע אך ורק עבודות בגבס כולל צבע או לא כולל צבע. הזמנת בעל מקצוע אשר עיקר פועלו וזמנו מושקע בתחום עיסוק קבוע וממוקד יעלה את סיכויי הצלחת הפרויקט ורמת ביצוע העבודה בעשרות אחוזים ועשוי להבטיח עבודה מושלמת תוך מתן מחירים יותר ראליים, תקין ומחושב בהתאם למחירי השוק המקובלים בתחום מחירון עבודות גבס.

אנו חברת שיפוצים וותיקה שהוקמה תחילה כעסק עצמאי של מומחה גבס וצבע בעל וותק וקהל לקוחות ענקי באזור חיפה ובקריות. ביצענו מאות עבודות גבס בחיפה ובקריות ונשמח לספק שירות יוצא מן הכלל ברמת גימור שלא ראיתם עוד!

עבודות גבס מיוחדות ואיכותיות

עבודות אלה יש לתכנן בהתאם לתכנון בניית החדר (במקרה של בניית בית חדש) או בהתאם למבנהו הקיים אך גם תוך מחשבה ומענה על צורכי המתגורר בו ומאפייני שהייתו בחלל.

עבודות גבס מיוחדות ניתנות לביצוע בכל חלל אך לרוב הנם מבוצעות בחללים המרכזיים של הבית ובשטחים הציבוריים בהם אנו נמצאים רוב הזמן ובהם אנו מארחים חברים, מכרים, משפחה או פגישות עסקיות, חדרי ישיבות במשרדים ועוד. ביצוע עבודת גבס מיוחדת מתאפיינת לרוב בעיצובים מורכבים הכוללים בין היתר אלמנטים מעוגלים, מדורגים ומשולבים בחומרים נוספים כגון: עץ, מתכת וזכוכיות וביצוע עבודות אלה דורש תכנון מקדים על ידי מעצב/ת פנים ו/או אדריכל/ת אשר יספק מפת תכנון, תכנית עבודה מסודרת אשר מגדירה את המבנה, הגודל והחומרים הנדרשים על ידי הלקוח בשילוב האדריכל ו/או מעצב פנים בפרויקט.

עבודות גבס בתקרה – תקרות גבס / הנמכת תקרה / תקרה צפה

הנמכת תקרות על ידי גבס נועד על פי רוב על מנת להסתיר אלמנטים שונים של מערכות שנמצאות במבנה ועוברות בין חדר לחדר כגון: חשמל, מיזוג אוויר, מים ולעתים בשל בעיות סדקים שבעייתי מאד לפתור (תפרי התפשטות) ועוד. עבודות גבס בתקרה עשויה גם לספק מענה לצורך במראה אומנותי, תחושת חמימות ואינטימיות תוך הנמכת התקרה למראה מסוגנן וייחודי כאחד. תקרות גבס מעניקות ייחודיות לכל חדר, שכן ניתן לעצב תקרה לכל חדר ובהתאם לייעודו של החדר ולמתגורר הצפוי בו.

עיצוב תקרות גבס דורש מיומנות גבוהה, ניסיון של שנים וצוות מקצועי ובראשו קבלן גבס שיודע גם ולהציע ללקוח את הנכון ביותר תוך התחשבות בתקציבו עם או בלי מעצב פנים או אדריכל ובעל יכולת גם לחסוך ללקוח במחיר הביצוע הסופי אשר יספק ללקוח ערך נוסף ועמידה בתקציב הכללי לפרויקט השיפוץ ו/או הבנייה הסופי.

על פי רוב מומלץ שלא לשלב עבודות צבע משולבות בגוונים רבים בחלקי התקרה. רצוי לצבוע תקרות גבס בעד 2 גוונים בהירים וממשפחת הלבנים – שמנת ועוד. בכל מקרה, עם רוצים לשלב טא'צ קטן אפשר ורצוי שיהיה בגוון שמשתמשים בו באותו חלל בקירות.

מי אנחנו

אנו מבצעים עבודות גבס ברמה גבוהה תוך שילוב של עבודת צביעת קירות הגבס או התקרות בצורה מושלמת הכוללת, שמירה מרבית על ציוד ורכוש הלקוח, אבטחת הריהוט המותקן בחלל העבודה על ידי כיסוי ניילון וקרטון והתאם לצורך. כל החומרים שאנו משתמשים תוצרת החברות המובילות בתחום ובכל מקרה אך ורק לאחר קבלת הסכמת הלקוח ופירוט השלבים והחומרים בהזמנת העבודה שבננו לבין הלקוח. נשמח לשמוע מכם ולהגיע אליך להתרשמות בביתך, במשרדך ובכל מקום בו תרצה הצעת מחיר וייעוץ ראשוני ללא עלות. ניתן ליצור קשר איתי בנייד : 054-8171827  (לחיץ מכל טלפון נייד חכם).

עבודות גבס במטבח / תקרות גבס במטבח

עיצוב ושילוב עבודות גבס במטבח בין עם הם תקרות גבס במטבח או כל אלמנט אחר עשוי להאיר את חלל המטבח ולשלב בו מראה מעניין אך יש לתכננו בהתאם שכן עבודת גבס במטבח מצריכות עבודה עם חומרים המתאימים למטבח אך גם שילוב נכון בהתאם לתכנון ארונות המטבח ואזור הבישול. ככלל, פלטות גבס אשר על ידם מבצעים את העבודות אמורות להיות מוגנות אש ומים ורצוי שלא למקם אותם בקרבה יתרה לאזור הכיריים ובכלל לאזור הבישול בשל תגובות כימיות או תגובות מרכיב הפלטות אשר שונה מקירות בלוקים מטויחים.

באזור המבטח וחדר האוכל רצוי לעצב תקרות מונמכות בשילוב תאורה מונמך
וקרוב יותר לבר הקרוב למטבח או ולפינת האוכל אך יחד עם זאת כדאי ורצוי
לתכנן זאת כאשר התאורה תהיה ממוקדת לשולחן במצב רגיל ושגרתי, יום יומי וכאשר
הנכם מתכוונים לארח בחגים והצורך בפתיחת שולחן פינת האוכל לאורך רב יותר.
אנו מציינים זאת בשל בעיה שכיחה בקרב משפצים אשר לא לוקחים את בחשבון
בתהליך תכנון עבודות גבס למטבח והתאורה הנלוות.

עבודות גבס בסלון וחלל אורחים

עבודות גבס באזור ציבורי כגון הסלון הנם העבודות העיצוביות הכי מבוקשות והכי מעוצבות ומורכבות. אזור הסלון ובכלל חללים האירוח בבית הם החשובים ביותר אשר בעלי הבית והסבבים בו שוהים בו הכי הרבה, כמו גם מארחים בו בעיקר ומקיימים פגישות כאלה ואחרות.

עבודות בגבס בסלון מתאפיינות בעיקר על ידי:

 • הנמכת תקרות גבס מעוצבות בסלון
 • בניית מזנון גבס בסלון
 • עיצוב סלון בגבס על ידי תכנון ממוקד בעיקר לאזור הסלון.
 • עבודות גבס לפלזמה / lcd
 • קירות מעוצבים וצפים | תקרה צפה
 • מזנונים תלויים מגבס
 • ספריות גבס לסלון
 • נישות גבס שונות ועוד.

כל העבודות שצוינו מתבצעות לרוב ללא שילוב אלמנטים נוספים כגון: מתכות, עץ וזכוכית אך לעתים גם בשילוב חומרים אלה אשר יש להתאימם לשוהים הקבועים בחלל, לגילם לשילוב הריהוט הצפוי בחלל תוך תכנון מוקדם עם בעלי מקצוע נוספים בתחום אשר מסופחים לביצוע סופי ומושלם.

עבודות גבס מחירים מחירון שלנו

 • בניית קירות גבס רגילים על ידי פלטות גבס לבן וכולל בידוד צמר זכוכית וכולל עבודת צבע בסיסית מחיר נע סביב 250 שקלים למ"ר וכולל כל החומרים הנדרשים והמחיר לעד 10 מ"ר עבודה. כאשר המחיר יורד לכ-230 שקלים למ"ר עבור עבודות גבס בשטח של בין 10 לבין 50 מ"ר באותה עבודה. ועד 180 שקלים למ"ר מעל 50 מ"ר עבודה באותה הזמנה.

 עבודות גבס מחירון באזור חיפה:

 • סינר לעבודות גבס להסתרת תעלות מיזוג אוויר (המחיר עבור מטר אורך).
 • קרניז
 • קירות רגילים כמו מחיצות גבס
 • בניית קירות גבס כפולים ( 2 פלטות גבס מכל צד) מחיר: 300 שקלים למ"ר.
 • חיפוי קירות רגילים על ידי הדבקת פלטות גבס מחיר: 80 שקלים למ"ר עד 10 מ"ר ו-70 שקלים מעל 10 מ"ר.
 • חיפוי קירות על ידי אומגות מחיר: 90 שקלים למ"ר עד 10 מ"ר, ו-80 שקלים מעל 10 מ"ר.
 • תקרות גבס – הנמכת תקרה בשילוב קונסטרוקציית ניצבים ומסלולים מחיר: 190 שקלים עד 10 מ"ר, ו– 160 שקלים מעל 10 מ"ר. *המחירים עבור תקרות שטוחות ללא עיצובים כלל.
 • סגירת פתח דלת מחיר: 900 שקלים.
 • סגירת פתח של קופסת תריס של פעם מחיר: 400 שקלים.
 • בניית מדף אחד מגבס מחיר: כ-400 שקלים למטר אורך.
 • בניית נישות גבס מחיר: בין 1500 שקל לבין 6000 שקלים ויותר.
 • פירוק + פינוי תקרות גבס או קירות גבס מחיר: בין 50 לבין 80 שקלים למ"ר.
 • הנמכת תקרה למזגן בפרוזדור בין 800 לבין 1400 שקלים תלוי במ"ר.
 • בניית ספרייה מגבס מחיר: בין 1800 לבין 2200 שקלים עבור סיפרייה בת 4-5 מדפים מהרצפה ועד התקרה אך לא כוללת עבודות זכוכית, מתכת או עץ.
 • בניית נישה גבס לטלויזיה | נישה גבס מעוצבת לטלויזיה | מסגרת גבס לטלויזיה בגודל של עד 57 אינצ' מחיר: בין 1500 שקלים לבין 1800 שקלים גלובלי.
 • צביעת קיר גבס מחיר: 30 שקלים למ"ר עבור גוון אחד כולל תיקוני שפכטל.

** המחירים כוללים: בידוד צמר זכוכית 24 ק"ג + שפכטל וצבע בסיסי בגוון אחד.

** עבור בנייה או חיפוי באמצעות פלטות גבס ירוק או אדום יש להוסיף למחירים 10%.

** המחירים כאמור כוללים כל החומרים הנדרשים, צביעה בסיסית בגוון אחד ומע"מ כחוק.

** זמני ביצוע יפורטו בהתאם לסוג העבודה, היקפה ומורכבות.

עבודות גבס בסלון תמונות

עבודות גבס
עבודות גבס תקרות
עבודות גבס
עבודות גבס תקרות
עבודות גבס
גבס בתקרות לתעלות מיזוג אוויר
עבודות גבס
נישות ספריית גבס
עבודות גבס
מזנוני גבס בסלון
עבודות גבס
קרניז גבס ותאורה

עבודות גבס בחיפה

אנו חברת א.פ השבחת מבנים מתמחה העבודות גבס וצבע ברמה גבוהה תוך התחשבות בלקוחותינו,
בתקציבם ושואפים לשביעות רצונם ב-100%.
אנו מבצעים עבודות צבע וגבס בחיפה, נשר והסביבה.
באזור הקריות: קרית אתא, קרית מוצקין, ביאליק, חיים, ים.
גליל מערבי: בנהריה, עכו והסביבה.
באזור עמק יזרעאל: בקרית טבעון, יקנעם ורמת ישי.
באזור חוף הכרמל: בטירת הכרמל, מושבים חוף הכרמל וזכרון יעקב.
בשרון: אור עקיבא, קיסריה, חדרה, פרדס חנה כרכור ונתניה.

נשמח לענות על כל שאלה ולהעניק לכם שירות מהיר ומקצועי כאחד.
ניתן לפנות לאפרים בטלפון: 054-8171827  (טלפון לחיץ מכל טלפון חכם)