המלצות

המלצות על אפרים – צבעי מומלץ

יאיר פוקס חיפה – שמי יאיר פוקס ואפרים פיטוסי ביצע לנו עבודה מושלמת הכוללת: צביעת בית דו מפלסי בכמה גוונים, איטום חלונות בכל הבית שבהם היה נכנס שנים רבות מים ולאחר שנים בהם הבאתי לא מעט בעלי מקצוע, חלקם אפילו עם המלצות דרך חברים שלא הצליחו לפתור סופית את הבעיה, אפרים פתר לנו אותה סופית ומאז – 4 שנים שאיננו רואים את ההתקלפויות בסמוך לחלונות הבית.

בנוסף, אפרים וצוותו צבעו לנו את המבנה הבנוי ב-2 קומות, 4 דיירים בצבע מונע ספיגת מים מסוג “רב גמיש” בגוון לבן אשר מחזיק מאד יפה (4 שנים) ונראה מצוין תוך דגש על עבודה מסודרת, נקייה ובזמן ביצוע כפי שתיאר וכפי שסוכם. מאז אפרים ביצע לנו מספר עבודות שונות ותיקונים נוספים אצלי ואצל מכרי ואנו מאחלים דרך צלחה וישר כוח. אגב המלצות יתנו לפי דרישה בהספקת טלפון אישי שלי על ידי אפרים בלבד. אני אישית מאד ממליץ על אפרים כצבעי מומלץ מחיפה.

 

בצלאל חיפה – ראשית, יש לציין לשבח את אפרים ואת אחיו שביצעו לנו עבודת צביעה איכותית, נקייה ומקצועית בדירת 4 חדרים בנווה שאנן בחיפה. הצביעה כללה צביעת קירות ותקרות וצביעת קיר אפקט סוויד מטאלי בסלון, בנוסף שיחזר לנו אפרים את מזנון הגבס הקיים על ידי הסרת פינות משתנות והתקנת חדשות כולל החלקת המזנון בשפכטל ובגימור מעולה.

יש לציין שהשגתי את המספר טלפון שלו דרך עמית לעבודה שהמליץ על אפרים המלצה חמה.

בסך הכל ניתן לציין לשבח כי להבדיל מאחרים, אפרים לא חיפש להוסיף כסף תוך כדי העבודה, סיפק את הנדרש ויותר וכל זאת באותו מחיר כפי שדרש וכפי שסיכם בטופס הזמנת עבודה מסודר ומאורגן. מאז הפניתי אליו מכרים רבים שהיו מרוצים. מבחינתי אפרים צבעי מומלץ בהחלט ואני מאחל לו המשך דרך ארוכה ומוצלחת.

יאיר שטרן חיפה – למען הגילוי הנאות, אפרים עבד אתי בעבר בחברה מוכרת והחליט לאחר שנה לחזור לעסקי השיפוצים והצבע ואני ממליץ עליו, לא בגלל שהוא היה בעבר חבר לעבודה אלא שמאז שעזב את העבודה הגיע אפרים לבצע עבודה בדירה ששכרתי בחיפה וביצע מספר תיקוני שפכטל וצבע בקירות ותקרות בצורה מושלמת, יסודית ונקייה. מאז הזמנתי את אפרים שוב לבצע לי עבודה בדירה שרכשתי וביצע את העבודה מעל למה שתיארנו, אני ואשתי. בנוסף לזה סיפק לנו את העבודה בתוך יום עבודה אחד ארוך (בדירה ריקה) לאחר שהיה חשוב לנו לסיים זאת ביום אחד על מנת לאפשר למובילים להכניס את הציוד. אפרים הגיע מוקדם בבוקר, לפני שבכלל קבענו ודאג לסיים את העבודה מאוחר בערב יחד עם אחיו לשביעות רצוננו ומבלי להצריך אותנו בניקיון הדירה לאחר צביעתה. מבחינתי אני רואה את אפרים כבעל מקצוע צבעי מומלץ. ישר כוח אפרים – תצליח!

*איני מספק המלצות על כל אחד, אלא עם כן בעל המקצוע אכן עשה את עבודה ברמה גבוהה.

 

אסתי חיפה – שמי אסתי ואני רוצה מוכנה להמליץ על אפרים כצבעי מומלץ על אף שבסך הכל ביצע לי עבודה קטנה של צביעת סלון, מטבח ופרוזדור וכל זאת ב-4 שעות “מהיום למחר” ולאחר לבעלי מעט הסתבך עם הצביעה והתיקונים, הגענו לאפרים שהבטיח שיגיע למחרת ב-10:00 בבוקר אחרי שיסיים עבודה במקום אחר וכך היה. סיכמנו מחיר בטלפון יום קודם ואחר שהגיע אני אומנם הוספתי מעט עבודה ממה שתיארתי יום קודם בטלפון אך אפרים לא מיהר לבקש תוספות מיוחדות והוסיף סכום סמלי מקובל וראוי נוכח תוספת העבודה שסיפקתי לו. מאז העברתי עליו המלצות חמות למכרי ומשפחתי. אפרים ביצע את העבודה על הצד הטוב ביותר תוך כיסוי החפצים, ניקוי שאריות צבע מעטות, סידור הריהוט הכבד למקומו בקיצור עבודה מושלמת ורצינית. בהצלחה !!

המלצות

 

אנחנו מתחייבים לבצע עבודות צביעה, שיקום ושחזור טקסטורות צבע וציפויים ברמה גבוהה ביותר, תוך מתן שירות אדיב ומהיר ללקוח, עמידה בזמנים ושימוש בחומרים תיקנים בהתאם להיקף העבודה והכמויות המומלצות לפי סוג העבודה.

מעוניינים ב- צבעי מומלץ בחיפה והקריות

הנכם מוזמנים להתקשר

לאפרים:  054-8171827 

או להשאיר לנו פרטים בצור קשר 

ואנחנו נחזור אליכם

המלצות

השאירו פרטים למידע נוסף

Show Buttons
Hide Buttons