צביעת דירה חדשה מקבלן

צביעת דירה חדשה מקבלן הנו דבר הכרחי וכדאי כאחד. צביעת הדירה שלא על ידי קבלן הצבע של הקבלן יספק לכם שקט נפשי יותר והתנהלות מהירה, מקצועית ויעילה יותר בדרך לצביעת קירות הדירה או הבית החדש שאתם עומדים להיכנס אליו. ככלל צביעת דירה חדשה מקבלן עולה הרבה יותר מאשר על ידי קבלן צבע שאתם מביאים באפן עצמאי ללא קשר לחברת הבנייה ו/או היזם הבונה את ביתכם. יתרה מזו, התנהלות מול קבלן צבע שלכם תוביל תמיד לביצוע עבודת צבע איכותית, מהירה לשביעות רצונכם.

 

 

מה כוללת צביעת דירה חדשה מקבלן על ידי קבלן עצמאי ?

צביעת דירה תכלול לרוב את עלות החומרים, הציוד כמובן לכל דבר הנדרש לביצוע העבודה בשלמותה אך יש כמובן לתאם זאת מול הקבלן ולא להניח דברים אשר עשויים להתברר באי הבנה. רצוי לתאם עם קבלן הצבע מיד בקבלת המפתח. אנו מגיעים לכל דירה ולכל לקוח מצוידים במניפת צבעים טמבור/נירלט, מסייעים בבחירת הגוונים והתאמתם לריהוט הקיים ו/או העתידי ויחד נגבש תכנית עבודה לצביעת הדירה ותקבלו טופס הצעת מחיר אשר היא גם הזמנת עבודה והסכם מול לקוח וקבלן צבע.

צביעת דירה חדשה מקבלן
צביעת דירה חדשה מקבלן

צביעת בית חדש מהקבלן

בונים בית חדש או עומדים להיכנס לבית חדש במסגרת פרויקט בית פרטי חדש מהקבלן מבצע ? לא סגורים על הצבעי של היזם ? רוצים שעבודת צביעת הבית יבוצע בפיקוח שלכם ? הגעתם למקום הנכון. אנו חברת א.פ השבחת מבנים מבצעת עבודות צבע איכותיות למגוון לקוחות פרטיים, עסקיים, עירוניים ושירות אחזקת מבנים לחברות ומסקיבוצים באזור חיפה.

צביעת בית חדש מהקבלן היא אחת ממוצרינו אותו אנו מבצעים יום יום על ידי צוות צבעים מקצועי מומחי הצביעה מטמבור. נשמח להגיע אליכם לצורך התרשמות בדירה או בבית, להתאים יחד אתכם את הגוונים לפי בקשתכם ולספק לכם מידע נוסף בתחום השיפוצים והבנייה, התאמת החומרים והציפויים השונים בהתאם לסוג התשתית המבוקשת, סוג העבודה והיקפה. אנו מעניקים אחריות לכל עבודה וממשיכים לתת שירות תמיד ומסופק בצורה ישירה, מהירה ויעילה לשביעות רצונם של לקוחותינו.

 

אנו נותנים שירות באזור חיפה והסביבה, בקריות, בעכו, בנהריה, בנשר, בעמק יזרעאל לרבות יקנעם, קרית טבעון, זכרון יעקב, פרדס חנה כרכור והסביבה.

בכל שאלה מקצועית בתחום ניתן לפנות ישירות לאפרים בנייד: 054-8171827 (לחיץ מסמארטפון)

או להשאיר לנו הודעה בצור קשר באתר ואנו נחזור אליכם מיד.