אפקטים בצבע

אפקטים בצבע זה דרך נהדרת לשדרג את מראה הסלון או החדר ובכלל לעתים גם במרפסת הקיר אחד חיצוני ומעניין שמתחבר לסביבת את הגינה והנוי. אך איך נבחר בכל האפקטים הקיימים וכמה זה עולה ?

 
אפקטים בצבע – סוויד מטאלי :

הוא אפקט מעניין מאד ורבים נוטים להחליט ליישם אותם בביתם. סוויד מטאלי מגיע ב11 גוונים קבועים לגיוון במכונת גיוון בטמבוריות או בהום סנטר. האריזות מגיעות מטמבור באריזות של 1 ו-3 ליטר כאשר כל 1 ליטר מספיק לצביעת 4-5 מ"ר ב-2 שכבות. למעשה פח 3 ליטר סוויד מטאלי יספיק לכם לקיר אחד של עד 15 מ"ר מקסימום ובתנאי שתצבעו על הקיר את אותו גוון או קרוב מאד לגוון הנבחר לחומר הסוויד, כך תוכלו "למשוך" יותר את כמות הצבע לקיר גדול יותר אך מניסיון לא יותר מ-15 מ"ר.

אפקטים בצבע

אפקטים בצבע – סוויד מטאלי מנצנץ :

סוויד מטאלי מנצנץ מגיע באותם כמויות לאותם כמות שטחים אפשרי 12-15 מ"ר ב-2 שכבות השוני בו הוא למעשה ב"פתיתי" הנצנצים שקיימים בתוך החומר ומעניקים לא מראה מרהיב עוד יותר. מומלץ!! להבדיל מסוויד רגיל, סוויד מטאלי מנצנץ מגיע מטמבור ב-20 גוונים.

אפקטים בצבע

אפקטים בצבעאפקטים בצבע – צבע ספארי טמבור :

צבע ספארי טמבור ניתן לגיוון על ידי מכונת גיוון בכל טמבוריה או בהום סנטר ובכ-700 גוונים ממניפת צבעים טמבור, הפחים המגיעים מטמבור ב-1 ליטר וב-3 ליטרים כאשר כל ליטר צבע ספארי טמבור מכסה כ3-4 מ"ר קיר. דמוי הצבע הוא דיונות משי מרקם חולי מראה פנינה.

אפקטים בצבע

אפקטים בצבע

אפקטים בצבע – ספארי מנצנץ :

אפקטים בצבע

הנכם מוזמנים להתקשר

לאפרים:  054-8171827 

או להשאיר לנו פרטים בצור קשר 

ואנחנו נחזור אליכם