צביעת דלתות פנים

צביעת דלתות פנים לא חייבת להתחיל מפירוק הדלתות מהצירים שלהם ולמצוא מקום להשכיבם על “חמורים”. צביעת הדלתות קלה יותר ואפשרית ואיכות גבוה גם במצב עמידה. לרבים מלאכת צביעת דלתות נראית כמשימה מאד מורכבת וזה די נכון, גם לי כבעל מקצוע שנים בתחום צביעת דירות ובתים פנים וחוץ וצביעת דלתות ומשקופים ועוד זו משימה די קשה כאשר מדובר על כמות גדולה ליום עבודה אחד.

אז איך בכל זאת עוברים את משימת צביעת דלתות פנים מעץ ?

עם בחרתם לצבוע על ידיכם או על ידי בעל מקצוע צבעי / אחרת יש כמה שלבים שצריכים לעבור בדרך לחידוש דלתות פנים אך לפני שנפרט את השלבים נפרט את הציוד והחומרים הנדרשים לצורך העבודה – עשה זאת בעצמך.

א. רולר קצוץ שיער רצוי קטן כולל ידית ומגש גדול/קטן.
ב. מברשת רצוי קטנה.
ג. מדלל מתאים לפי סוג הבצע שבחרת לקנות (בהמשך נפרט אודות חומרי צביעה לעץ).
ד. סמרטוטים, נייר שפשוף עדין וגם גס, כפפות גומי (כמו של רופאים).
ה. רצוי כיסויי ניילון או קרטונים ברוחב של כ80-90 ס”מ.

 

צביעת דלתות פנים – עשה זאת בעצמך

א. יש לשייף על ידי הנייר הגס את הקילופים בדלתות ובמשקופים (לא זה לא שיפוץ דלתות) זה רק שפשוף הנועד להקטין את רמת החיכוך ועובי שכבות הצבע הנוכחיות על מנת שבשלב הצביעה לא יראה שקעים מכוערים. השפשוף בנייר הגס נועד להסיר מהר יותר את הבליטות והנייר העדיף לגימור יפה.

ב. לאחר מכן יש לקחת סמרטוט ולהרטיבה במדלל “טרמפנטין” בצורה נדיבה על מנת לעבור ניקוי הדלתות ומשקופים לצורך הסרת לכלוך ושאריות שומן ידיים וסימנים שונים.

צביעת דלתות פנים

ג. יסוד: במידה וקיימים שטחים גדולים של קילופים העולים על כמה ס”מ כל אחד, יש לבצע יסוד רב שימושי של טמבור, המתנה כשעתיים ואז לצבוע.

צביעת דלתות פנים

ד. לאחר השפשוף ומריחת יסוד יש לפרוס רצועות קרטון של כחצי מטר על אורך 80-90 ס”מ ולפרק את הדלתות מצירם ולהניח על הקרטון תוך השענה על הקיר.

ה. “בהזדמנות זו שמחדשים וצובעים את הדלתות, רצוי מאד לרכוש ידיות חדשות שעולו כ-40 שקלים ליחידה ולחדש את הדלתות כבר “עד הסוף”.

ו. הכנת הצבע: צביעת דלתות ומשקופים פנים צובעים על ידי חומרי צבע המיועדים לצביעה פנים ביתית לדוגמה:

1. “פוליאור” (על בסיס מים/טרמפנטין) גימור מט “טמבור”.

צביעת דלתות פנים
2. “סופרלק” (על בסיס מטרפנטין) גימור מבריק טמבור.

צביעת דלתות פנים
3. “אוניאור” (כמו פוליאור) של חברת נירלט.

צביעת דלתות פנים

את ההכנה מבצעים לאחר ערבוב הצבע כדקה ברצף ושפיכת הצבע למגש הצבע.

צביעת דלתות ומשקופים – צביעה

תהליך הצביעה מתחיל בתנועות מעלה ומטה בצורה מסודרת, עם זה משקוף אז צד אחד ולאחר מכן חלק עליון וצד שני. צביעת דלת תתבצע שוב מעלה מטה צד אחד של הדלת והשארת הדלת כשעה לייבוש חלקי ובזמן זה עוברים למשקוף הבא או לדלת הבאה לאחר סיום היחידה השנייה חוזרים לראשונה מבצעים יד שנייה צד שהתחלנו ומסובבים אותה, צובעים יד ראשונה ועוברים להמשך דלת או משקוף יחידה שנייה וכך למעשה לא מחכים לייבוש אלא עוברים הלאה וחוזרים להמשך צביעה שנייה וכו’.

צביעת דלתות פנים היא אומנם משימה שבהסבר נראית פשוטה אך לרבים היא נתפסת כבלתי נסבלת וסזיפית. מרגישים שאינכם מעוניינים לצבוע בעצמכם ? צרו איתנו קשר.

צביעת דלתות פנים – נקודות חשובות :

*צביעת כל פריט עץ לרבות צביעת דלתות ומשקופים יעשה תוך לקיחת צבע והסרת עודפים באזור המיועד על גבי מגש הצבע וצביעה עדינה כאשר פיזור הצבע נעשה בצורה אחידה אך לא מלאה שתרגום לנזילות צבע.

*מפעם לפעם ותוך כדי עבודה חיזרו לדלתות שצבעתם ובדקו עם קיימות נזילות ותעברו בהתאם עם מעט מאד של צבע.

*יש לזכור כי מדובר בחומרי צבע מאד רגישים לאש לרבות המדללים או הטרמפנטין ויש להרחיקם מילדים.

*כחלק מהכנות לצביעה יש להזיז חפצים ודברי טקסטיל מאזור הצביעה שכן טיפה של צבע בפריטי טקסטיל לא תרד מהפריט.

 

צביעת דלתות פנים מחיר

צביעת דלתות ומשקופים עולים בין 200 שקלים לבין – 300 שקלים לדלת + משקוף כאשר המחיר תלוי במצב הדלתות, כמות הדלתות ובכלל העבודות שנסגרו עם הלקוח, והמורכבות בצביעת הדלתות והמשקופים.

המחיר הממוצע אותו אנחנו גובים הנו 230 שקלים ליחידה (דלת + משקוף) כולל חומרים ומע”מ.

 

אנו מומחים בצביעת דירות ובתים פרטיים פנים וחוץ, צביעת עץ ומתכת וועד ונותנים שירות לתושבי עמק יזרעאל, רמת ישי, יקנעם, חיפה והסביבה, קרית טבעון והסביבה, קריות, קרית אתא, קרית חיים, קרית ים, קרית מוצקין, קרית ביאליק, נשר, זכרון יעקב, מושבי חוף הכרמל, עתלית וטירת הכרמל.

אנחנו מתחייבים לבצע עבודות צביעה, שיקום ושחזור טקסטורות צבע וציפויים ברמה גבוהה ביותר, תוך מתן שירות אדיב ומהיר ללקוח, עמידה בזמנים ושימוש בחומרים תיקנים בהתאם להיקף העבודה והכמויות המומלצות לפי סוג העבודה.

מעוניינים ב- צביעת דלתות בחיפה והסביבה ?

הנכם מוזמנים להתקשר

לאפרים:  054-8171827 

או להשאיר לנו פרטים בצור קשר 

ואנחנו נחזור אליכם

השאירו פרטים למידע נוסף

Show Buttons
Hide Buttons